28 Aralık 2015 Pazartesi günü Beylikova Kapalı Spor Salonunda başlayan Kaymakamlık 2016 Kış Sezonu Voleybol Turnuvası,12 Şubat Cuma günü yapılan Emircik Mahallesi Takımı ile İmamlar Takımı arasında oynanan final maçı ile son buldu.Birinciliği Emircik Mahallesi Takımını 3-2 yenen İmamlar Takımı elde ederken,kupayı Kaymakamımız Sayın Selçuk HASKIRIŞ takdim etti.
İkinciliği Emircik Mahallesi Takımı kazanırken,kupayı İlçe Jandarma Komutanı Yavuz HALİLOĞLU,üçüncülük kupasını Aşağıiğdeağacı Mahallesi Takımına ise Belediye Başkan Yardımcısı Ersin KAYA takdim ettiler.
Turnuvada en mücadeleci takım olarak seçilen Gökçeayva Mahallesi Takımına, ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal TAŞDEMİR; en centilmen takım ödülüne seçilen Jandarma ve Köprübaşı Mahallesi Takımlarına ödüllerini İlçe Emniye Amiri Bekir PEKER takdim ettiler.
Turnuvada mücadeleci oyuncu olarak seçilen Müftülük Takımından Hüseyin AVCI ya kupasını Yeniyurt Mahalle Muhtarı Mustafa KAMER,centilmen oyuncu olarak seçilen Jandarma Takımından Sinan ALTIN a ödülünü Emircik Mahalle Muhtarı Mehmet SOYSAL takdim etti.
Turnuva boyunca özveri ile görev yapan hakem ve yardımcılıklarını yapan öğrencilere hediyelerini Kaymakamımız Sayın Selçuk HASKIRIŞ ve Ziraat Bankası Müdürü Durak YILDIRIM takdim ettiler.Kaymakamımız maç sonrası konuşmasında turnuvaya katılan tüm takımlara ve seyircilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti. [galeri:77]